Sławomir Michalak, Kamil Gil i Robert Kowalski stanęli na podium II Międzynarodowych Zawodów Łuczniczych "Śladami Rybaka". Turniej rozegrano w dniach 18-19 lipca w Policach.

W kategorii RM Sławomir Michalak (ROKIS Radzymin) uległ w finale Ryszardowi Janiszewskiemu (Surma Poznań). Trzecie miejsce wywalczył Robert Kowalski (Strzała Warszawa). Siódme miejsce zajął Marcin Miłecki (Strzała), miejsce ósme – Maciej Michalak (Drukarz Warszawa).

Drugie miejsce w kategorii BM wywalczył Kamil Gil (Strzała).

W rywalizacji łuczników bloczkowych ósme miejsce zajął Włodzimierz Żuk (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), a miejsce 9. – Marcin Antosiewicz (ROKIS).

Szóste miejsce w kategorii młodzika zajął Maciej Wrzesiński (ROKIS), siódmy wśród kadetów był Karol Siekierko (ROKIS).

W turnieju "Drugiej Szansy" trzecie miejsca wywalczyli Maciej Michalak (RM) oraz Jacek Guzek (BM, Strzała).