Z czterema medalami wracają Mazowszanie z LXXXIV Mistrzostw Polski Seniorów w Łucznictwie. Zawody odbywały się od piątku do niedzieli (11–13 września) w Legnicy. Na szyjach zawodników KS ROKIS Radzymin oraz SŁ Marymont Warszawa zawisły złoty i brązowy medal za rywalizację indywidualną oraz dwa srebrne medale w konkurencjach zespołowych. Do tego należy doliczyć trzy medale wywalczone na poszczególnych dystansach.

Złoty medal indywidualnie i tytuł Mistrza Polski Seniorów na rok 2020 wywalczył Sławomir Michalak (ROKIS). Trzecie miejsce, medal brązowy i tytuł Drugiego Wicemistrza Polski Seniorów na rok 2020 wywalczył Kacper Sierakowski (Marymont).

Medal srebrny i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Seniorów na rok 2020 wywalczyli zawodnicy Marymontu: Sławomir Napłoszek, Kacper Sierakowski i Piotr Starzycki. Piąte miejsce w tej konkurencji zajęli koledzy klubowi wicemistrzów: Franciszek Daniszewski, Roman Pękalski i Ludwik Pietrusiński.

Kolejny srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Seniorów na rok 2020 w Mikście wywalczył zespół mieszany Marymontu: Zuzanna Bączyk i Sławomir Napłoszek. Ósme miejsce w tej konkurencji wywalczył drugi zespół Marymontu: Kamila Napłoszek i Kacper Sierakowski.

W konkurencji zespołowej seniorek pierwszy zespół Marymontu (Zuzanna Bączyk, Kamila Napłoszek i Magdalena Zając) zajął miejsce szóste. Drugi zespół Marymontu (Aleksandra Paczuska, Ewa Sobieraj, Monika Żurko) zajął miejsce ósme.

Panowie wywalczyli również trzy medale w strzelaniach na poszczególnych dystansach. Kacper Sierakowski zwyciężył w rywalizacji na dystansie 90 m. Zajął również drugie miejsce w strzelaniu z odległości 70 m. Z kolei na dystansie 50 m drugie miejsce wywalczył Sławomir Napłoszek.