18 października na żoliborskich torach łuczniczych odbył się Puchar Jesieni 2020. W zawodach zamknięcia sezonu udział wzięły zawodniczki i zawodnicy z kategorii master z warszawskich klubów.

Rywalizowano w trzech konkurencjach: strzelanie z dystansu 70 m, strzelanie z dystansu 60 m oraz strzelanie z łuków gołych z odległości 30 m.

W gronie strzelających z łuków gołych bezkonkurencyjny okazał się Dariusz Gawryś. Drugie miejsce wywalczyła Anna Junczyk-Paczuska, w małym finale Krzysztof Trusz pokonał Stanisława Junczyka.

W strzelaniu z dystansu 60 m zwyciężyła Alicja Maciągowska. Drugie miejsce wywalczył Jacek Rejnert, w walce o trzecie miejsce Krystyna Krzyżanek pokonała Annę Świeczak.

W rywalizacji na dystansie 70 m w finale Gaweł Kucowski pokonał Piotra Króla, a w walce o trzecie miejsce Jagienka Król wygrała z Robertem Kowalskim. Piąte miejsce zajęła Ewa Sobieraj, tuż za nią uplasował się Michał Suchoński.