Zespołowe Mistrzostwo Polski Juniorek zdobyte przez zawodniczki Mazowsza Teresin, indywidualne tytuły Wicemistrzów Polski Juniorów zdobyte przez Zuzannę Bączyk (SŁ Marymont Warszawa), Macieja Michalaka (Drukarz Warszawa) i Miłosza Olczaka (Mazowsze) oraz tytuł II Wicemistrza Polski w konkurencji zespołów mieszanych (Mazowsze), a także siedem medali zdobytych na poszczególnych dystansach. Drugie miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej oraz podwójne podium w klasyfikacji klubowej. Oto pobieżny bilans startu Mazowszan w LXX Mistrzostwach Polski Juniorów. Zawody rozegrywano od 30 lipca do 1 sierpnia w Żywcu.

W klasyfikacji wojewódzkiej Mazowszanie ulegli jedynie zawodnikom ze Śląskiego. Wszystkie punkty zdobywali reprezentanci Stowarzyszenia Łuczniczy Marymont z Warszawy (drugie miejsce w klasyfikacji klubowej) oraz LKS Mazowsze Teresin (trzecie miejsce w klasyfikacji klubowej).

W skład mistrzowskiego zespołu juniorek z Teresina wchodziły: Maria Małolepsza, Iza Woźniak i Aleksandra Rutkowska. Brązowy mikst – to Maria Małolepsza i Krystian Kryszkiewicz.

Zuzanna Bączyk oprócz tytułu Wicemistrzyni Polski Juniorek wywalczyła cztery medale na poszczególnych odległościach! Zuzia zdobyła złoto na 30 m, brąz na 50 m oraz dwa srebrne medale na odległościach 60 i 70 m.

Srebrny medal na odległości 30 metrów zdobyła Maria Małolepsza, a Magda Zygmunciak w konkurencji łuków bloczkowych zdobyła brązowy medal.