W miniony weekend zakończyliśmy zawody dwóch imprez cyklicznych dla najmłodszych zawodników. Przedstawiamy wyniki trzecich rund oraz klasyfikację końcową obydwu Pucharów.

Na początek kilka zdjęć z finału Halowego Pucharu Żoliborza (fot. R. Marcinkiewicz):

 

  III Runda Halowego Pucharu Żoliborza          
               
  Młodziczki            
III runda 05.03.2022
lp imię klub 1 2 suma 10 9
1 Dzierżak Kalina KS Drukarz 247 264 511 8 23
2 Moczulska Zofia KS Hubertus 245 238 483 7 23
3 Kornowicz Jagna KS Drukarz 238 234 472 8 17
4 Buczek Antonina WKS Orkan 230 231 461 5 17
5 Bulsiewicz Zofia KS Drukarz 177 216 393 7 5
               
  Młodzicy            
III runda 05.03.2022
lp imię klub 1 2 suma 10 9
1 Poncyleusz Kacper WKS Orkan 248 266 514 14  
2 Bieniak Jan WKS Orkan 254 254 508 13 20
3 Marzec Adam ŁKS 207 210 417 6 8
4 Palikot Olle WKS Orkan 188 221 409 6 9
5 Darkowski Bartosz WKS Orkan 182 158 340 2 7
               
  Młodziczki Młodsze            
III runda 22.01.2022
lp imię klub 1 2 suma 10 9
1 Koślacz Matylda WKS Orkan 267 273 540 21 23
2 Miska Barbara WKS Orkan 271 247 518 13 26
3 Pasiewicz Ewelina KS Drukarz 248 262 510 14 18
4 Leśniewsdka Olga WKS Orkan 238 257 495 8 27
5 Czerwińska Aleksandra WKS Orkan 241 253 494 8 22
6 Klęsk Nadia WKS Orkan 252 226 478 11 18
7 Witosińska Gabriela KS Drukarz 222 244 466 8 17
8 Menkiewicz Antonina WKS Orkan 218 241 459 8 10
9 Głąb Urszula KS Drukarz 229 199 428 6 6
10 Pertkiewicz Hanna WKS Orkan 228 198 426 6 11
11 Rosink Antonina WKS Orkan 205 176 381 2 7
12 Gospodarczyk Anastazja ŁKS 207 173 380 4 6
13 Umiastowska Anita WKS Orkan 153 179 332 2 9
14 Kostkiewicz Maria WKS Orkan 162 137 299 2 7
               
  Młodzicy Młodsi            
III runda 22.01.2022
lp imię klub 1 2 suma 10 9
1 Telecki Mateusz KS Hubertus 275 273 548 29 19
2 Oleksiak Krzysztof KS Hubertus 245 247 492 6 21
3 Bałękowski Jakub ŁKS 223 255 478 10 13
4 Zieliński Ludwik KS Drukarz 214 238 452 6 15
5 Darkowski Michał WKS Orkan 216 233 449 2 15
6 Galas Filip WKS Orkan 195 204 399 1 13
7 Nejgebaur Bartosz WKS Orkan 203 189 392  

9

 

 

Klasyfikacja Generalna Halowego Pucharu Żoliborza  
           
  Młodziczki        
lp imię klub RANKING suma 10 suma  9
1 Moczulska Zofia KS Hubertus 949 13 42
2 Buczek Antonina WKS Orkan 936 11 37
3 Kornowicz Jagna KS Drukarz 909 11 30
4 Bulsiewicz Zofia KS Drukarz 829 13 16
5 Dzierżak Kalina KS Drukarz 511 8 23
           
  Młodzicy        
lp imię klub RANKING suma 10 suma  9
1 Poncyleusz Kacper WKS Orkan 985 23 14
2 Bieniak Jan WKS Orkan 943 18 31
3 Palikot Olle WKS Orkan 846 8 20
4 Darkowski Bartosz WKS Orkan 598 4 13
5 Marzec Adam ŁKS 417 6 8
           
  Młodziczka Młodsza        
lp imię klub RANKING suma 10 suma  9
1 Pasiewicz Ewelina KS Drukarz 1082 48 42
2 Miska Barbara WKS Orkan 1018 26 45
3 Czerwińska Aleksandra WKS Orkan 985 15 44
4 Klęsk Nadia WKS Orkan 968 18 35
5 Menkiewicz Antonina WKS Orkan 947 18 29
6 Koślacz Matylda WKS Orkan 936 26 31
7 Witosińska Gabriela KS Drukarz 876 13 20
8 Pertkiewicz Hanna WKS Orkan 776 7 16
9 Głąb Urszula KS Drukarz 765 8 12
10 Rosink Antonina WKS Orkan 608 3 9
11 Kostkiewicz Maria WKS Orkan 565 4 10
12 Leśniewsdka Olga WKS Orkan 495 8 27
13 Gospodarczyk Anastazja ŁKS 380 4 6
14 Umkiastowska Anita WKS Orkan 332 2 9
           
  Młodzik Młodszy        
lp imię klub RANKING suma 10 suma  9
1 Telecki Mateusz KS Hubertus 1082 44 46
2 Oleksiak Krzysztof KS Hubertus 944 14 28
3 Darkowski Michał WKS Orkan 925 11 32
4 Zieliński Ludwik KS Drukarz 865 11 26
5 Galas Filip WKS Orkan 841 5 25
6 Nejgebaur Bartosz WKS Orkan 808 6 18
7 Bałękowski Jakub ŁKS 478 10 13

 

  III Runda Zimowego Pucharu KS Drukarz  
           
Barebow Dziewczynki      
2022-03-06
lp imię klub III runda suma 10 suma 9
1 Stefaniak Nela WKS Orkan 210 2 5
2 Gajowy Liliana Hubertus 132 2 2
           
Barebow Chłopcy      
2022-03-06
lp imię klub III runda suma 10 suma 9
1 Dytkowski Cyryl WKS Orkan 242 5 6
2 Kasprzycki Konstanty WKS Orkan 209 3 5
           
Dzieci Dziewczynki      
2022-03-06
lp imię klub III runda suma 10 suma 9
1 Rosink Antonia WKS Orkan 259 7 10
2 Boruc Helena WKS Orkan 252 3 10
3 Gajowy Liliana Hubertus 132 2 1
           
Dzieci Chłopcy      
2022-03-06
lp imię klub III runda suma 10 suma 9
1 Nakielski Jakub WKS Orkan 261 10 11
2 Dwórzniak Aleksander KS Drukarz 253 5 12
3 Knothe Krzysztof WKS Orkan 250 7 4
4 Ornat Kacper WKS Orkan 196 2 4
5 Włodek-Zawadzki Mikołaj KS Drukarz 171 1 4
6 Szablewski Alan KS Drukarz 247 2 13
7 Hajewski Piotr Hubertus 275 13 11

 

  Klasyfikacja Generalna Zimowego  Pucharu KS Drukarz
           
  Barebow Chłopcy        
lp imię klub RANKING suma 10 suma 9
1 Dytkowski Cyryl WKS Orkan 458 8 10
2 Kasprzycki Konstanty WKS Orkan 209 3 5
           
  Barebow Dziewczynki        
lp imię klub RANKING suma 10 suma 9
1 Walenta-Cała Maria WKS Orkan 235 5 6
2 Stefaniak Nela WKS Orkan 210 2 5
3 Żółtak Łucja KS Drukarz 150 3 2
4 Gajowy Liliana Hubertus 132 2 2
           
  Dzieci Chłopcy        
lp imię klub RANKING suma 10 suma 9
1 Dwórzniak Aleksander KS Drukarz 529 15 24
2 Nakielski Jakub WKS Orkan 526 19 18
3 Knothe Krzysztof WKS Orkan 482 10 9
4 Ornat Kacper WKS Orkan 414 4 8
5 Szablewski Alan KS Drukarz 376 2 15
6 Włodek-Zawadzki Mikołaj KS Drukarz 356 1 4
7 Hajewski Piotr Hubertus 275 13 11
8 Perkowski Tomasz KS Drukarz 188 6 5
           
  Dzieci Dziewczynki        
lp imię klub RANKING suma 10 suma 9
1 Boruc Helena WKS Orkan 498 6 22
2 Rosink Antonia WKS Orkan 259 7 10
3 Głąb Urszula KS Drukarz 230 5 7
4 Chomka Irena KS Drukarz 224 4 9
5 Gajowy Liliana Hubertus 220 2 3
6 Kupriańczyk Emilia WKS Orkan 192 1 4