Poniżej prezentujemy końcowe wyniki II Rundy Pucharu Mazowsza. Zdjęcia znajdują się w artykule z soboty: tutaj

                 
  Młodzik    
  lp nazwisko klub 40m 20m suma    
  1 Poncyleusz Kacper Marymont 259 269 528    
  2 Telecki Mateusz Hubertus 257 266 523    
  3 Wójcik Damian ŁKS Radom 249 269 518    
  4 Hajewski Piotr Hubertus 215 244 459    
  5 Darkowski Michał WKS Orkan 200 247 447    
  6 Dwórzniak Aleksander KS Drukarz 207 233 440    
  7 Kozielski Krzysztof MKŁ Strzała 192 242 434    
  8 Palikot Olle WKS Orkan 157 253 410    
  9 Bałękowski Jakub ŁKS Radom 189 204 393    
  10 Nejgebaur Bartosz WKS Orkan 175 213 388    
  11 Studziński Nataniel WKS Orkan 167 217 384    
  12 Knothe Henryk WKS Orkan 166 195 361    
  13 Szablewski Alan KS Drukarz 133 209 342    
  14 Badowski Maksym WKS Orkan 125 184 309    
  15 Guzek Mikołaj WKS Orkan 90 170 260    
                 
  Młodziczka    
  lp nazwisko klub 40m 20m suma    
  1 Buczek Antonina WKS Orkan 217 256 473    
  2 Miska Barbara WKS Orkan 221 251 472    
  3 Pasiewicz Ewelina KS Drukarz 219 244 463    
  4 Głąb Urszula KS Drukarz 209 228 437    
  5 Talarowska Hanna KS Drukarz 207 229 436    
  6 Witosińska Magdalena KS Drukarz 199 233 432    
  7 Leśniewska Olga WKS Orkan 195 218 413    
  8 Gospodarczyk Anastazja ŁKS Radom 190 223 413    
  9 Witosińska Gabriela KS Drukarz 145 240 385    
  10 Musiałowska Karolina WKS Orkan 176 184 360    
  11 Czerwińska Aleksandra WKS Orkan 142 212 354    
  12 Kostkiewicz Maria WKS Orkan 97 171 268    
  13 Rosink Antonia WKS Orkan 64 162 226    
  14 Karwowska Nela WKS Orkan 88 133 221    
                 
  Dzieci Chłopcy
  lp nazwisko klub 25m 20m 15m 10m suma
  1 Nakielski Jakub WKS Orkan 117 131 121 130 499
  2 Szczerbiński Alan ŁKS Radom 83 106 102 125 416
  3 Tymanowski Kajetan WKS Orkan 75 77 105 77 334
  4 Knothe Krzysztof WKS Orkan 78 90 72 110 350
  5 Ornat Kacper WKS Orkan 32 43 60 81 216
  6 Perkowski Tomasz Hubertus - - 62 81 143
                 
  Dzieci Dziewczynki
  lp nazwisko klub 25m 20m 15m 10m suma
  1 Gajowy Liliana Hubertus 87 124 102 127 440
  2 Bałękowska Amelia ŁKS Radom 34 89 62 113 298
  3 Król Hanna KS Drukarz - - 19 55 74