Laura Dullas, zawodniczka Stowarzyszenia Łuczniczy Marymont, zwyciężyła w konkurencji indywidualnej dziewcząt podczas rozgrywanego na torze łuczniczym warszawskiego Klubu Sportowego Drukarz turnieju łuczniczego w ramach XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich Mazowsze 2017!

Warszawska łuczniczka zdobyła tym samym dwa tutuły: Mistrzyni XXIII OOM oraz Mistrzyni Polski Juniorek Młodszych na rok 2017! 5. miejsce zajęła klubowa koleżanka Laury, Aleksandra Paczuska.

Srebrny medal w konkurencji zespołowej kadetów wywalczyli zawodnicy Łuczniczego Marymontu: Antoni Powała, Emilian Korczyńśki i Michał Szyszko. Z kolei zawodniczki Marymontu (L. Dullas, A. Paczuska, Barbara Pokropek i Oliwia Borowska) zajęły miejsce piąte. A zespół mieszany tegoż klubu (L. Dullas, A. Powała) uplasował się na pozycji szóstej.

W klasyfikacji wojewódzkiej Mazowsze zajęło 3. lokatę, ustępując reprezentacji województw śląskiego (1.) i dolnośląskiego (2.).

W punktacji klubowej Łuczniczy Marymont uległ jedynie Łucznikowi Żywiec. Na 16. lokacie sklasyfikowano Mazowsze Teresin, Drukarz Warszawa zajął miejsce 18., ŁKS Radom – 20., RobinHood Warszawa, ROKIS Radzymin i PTG Sokół Radom – ex aequo miejsce 26., natomiast Hubertus Zalesie Górne i Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – ex aequo miejsce 38.