Od 16 do 18 marca w Zgierzu rozgrywano XXXII Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Dorobek medalowy mazowieckich zawodników powiększył się o kolejny srebrny krążek.

Tytuł wicemistrzowski wywalczył zespół KS Drukarz w składzie Piotr Chęciński, Maciej Deleska, Tadeusz Majstrewicz i Maciej Michalak. W drodze do tytułu warszawscy łucznicy pokonali 6:2 gospodarzy zawodów, kadetów KS Boruta Zgierz, w ćwierćfinale zamknęli drogę do medalu drużynie Łuczniczego Marymontu (Franciszek Daniszewski, Emilian Korczyński, Eryk Kryński i Michał Szyszko), która została sklasyfikowana na 5. miejscu. Na kolejnej pozycji uplasował się zespół Mazowsza Teresin (Sebastian Błaszczyk, Marcin Chwesiuk, Krystian Kryszkiewicz i Mateusz Nguyen).

W rywalizacji zespołów żeńskich 7. miejsce zajęły zawodniczki Łuczniczego Marymontu (Zuzanna Bączyk, Laura Dullas i Hanna Mika).

W konkurencji zespołów mieszanych 9. lokatę wywalczył Łuczniczy Marymont (L. Dullas i M. Szyszko), a 12. miejsce zajęło Mazowsze (Dominika Gajda i K. Kryszkiewicz).

Indywidualnie najbliżej podium uplasowały się Laura Dullas (9.) i Dominka Gajda (12.).