Osiemdziesięcioro zawodniczek i zawodników wzięło udział w zorganizowanych 24 marca w Zalesiu Górnym III Zawodach Łuczniczych o Puchar Burmistrza Piaseczna. Chętnych byłoby jeszcze więcej, niestety, turniej zbiegł się w czasie z Halowymi Mistrzostwami Polski Młodzików w Tyczynie oraz Ogólnopolskimi Zawodami PZŁucz w Prudniku (kwalifikacja na wyjazd na 1. rundę PŚ). Poniżej przedstawiamy tabele wyników rywalizacji.

fot. www.facebook.com/mklstrzala/

Seniorki klasyfikowano łącznie z juniorkami, seniorów – łącznie z juniorami. Te dwie grupy strzelały w drugiej, popołudniowej sesji, dwa razy po 12 serii z 3 strzał. Rywalizacja w kategoriach młodzików i kadetów miała miejsce w godzinach przedpołudniowych. W tych grupach strzelano 12 serii z 3 strzał. Zawody przeznaczone były jedynie dla zawodników strzelających z łuków olimpijskich.

 

Łuki klasyczne - Seniorzy [Po 72 strzałach]

m.
Zawodnik
Kraj/Klub
25m-1
25m-2
Razem
10
9
1 MIŁECKI Marcin   MKŁ MKŁ Strzała Warszawa 341/ 1 339/ 3 680 36 33
2 ŚCICHOWSKI Paweł   OŻA Ożarowianka Ożarów Maz 334/ 4 339/ 2 673 36 26
3 CHABER Aleksander   HOOD RobinHood Warszawa 336/ 3 335/ 4 671 31 34
4 SAPIEJ Mateusz   MAR SŁT Marymont Warszawa 336/ 2 332/ 6 668 33 28
5 PĘKALSKI Roman   MAR SŁT Marymont Warszawa 325/ 8 343/ 1 668 32 29
6 KOZŁOWSKI Dominik   TER Mazowsze Teresin 334/ 4 329/ 9 663 32 24
7 KĘDZIO Piotr   HUB Hubal Białystok 332/ 6 331/ 8 663 31 28
8 KLOCHOWICZ Mikołaj   ŁKS ŁKS Radom 328/ 7 334/ 5 662 28 34
9 WIĄCEK Andrzej   RES Resovia Rzeszów 321/ 9 332/ 7 653 29 28
10 GABARKIEWICZ Jakub   HZG Hubertus Zalesie Górne 314/13 325/10 639 27 26
11 JURCZAK Grzegorz   HZG Hubertus Zalesie Górne 320/10 319/11 639 22 31
12 RUTKOWSKI Paweł   KSD KS Drukarz Warszawa 317/11 312/13 629 23 26
13 KRÓL Piotr   MKŁ MKŁ Strzała Warszawa 301/16 316/12 617 16 29
14 KUCOWSKI Gaweł   KSD KS Drukarz Warszawa 317/12 293/18 610 19 20
15 ŻEBROWSKI Grzegorz   HOOD RobinHood Warszawa 298/20 306/14 604 15 26
16 ZDUŃCZYK Michał   HOOD RobinHood Warszawa 300/18 304/16 604 14 25
17 JANKOWSKI Janusz   PUS Puszcza Supraśl 301/17 298/17 599 9 23
18 GOLIŃSKI Adam   HOOD RobinHood Warszawa 303/15 289/20 592 5 20
19 TREJMAN Andrzej   KSD KS Drukarz Warszawa 304/14 287/21 591 15 29
20 KOWALSKI Robert   MKŁ MKŁ Strzała Warszawa 299/19 292/19 591 13 30
21 CHMIELAK Tomasz   KSD KS Drukarz Warszawa 274/22 305/15 579 21 12
22 WARDECKI Wiktor   MAR SŁT Marymont Warszawa 289/21 286/22 575 10 25
23 KRUPA Grzegorz   OŻA Ożarowianka Ożarów Maz 263/23 284/23 547 11 21
24 TREMBIŃSKI Dariusz   HOOD RobinHood Warszawa 256/24 260/24 516 6 16
25 SIŃSKI Szymon   HZG Hubertus Zalesie Górne 154/26 220/25 374 2 6
26 TUREK Olaf   HOOD RobinHood Warszawa 210/25 0/27 210 2 7
 

Łuki klasyczne - Seniorki [Po 72 strzałach]

m.
Zawodniczka
Kraj/Klub
25m-1
25m-2
Razem
10
9
1 SOBIERAJ Ewa   MAR SŁT Marymont Warszawa 328/ 1 336/ 1 664 29 32
2 PISKOZUB Monika   HOOD RobinHood Warszawa 326/ 2 325/ 3 651 25 30
3 PACZUSKA Ola   MAR SŁT Marymont Warszawa 310/ 5 331/ 2 641 24 29
4 TOŁKACZ Sandra   MKŁ MKŁ Strzała Warszawa 303/ 8 318/ 4 621 13 30
5 ŚWIERŻEWSKA Joanna   TER Mazowsze Teresin 312/ 4 307/ 5 619 16 28
6 KRÓL Jagienka   KSD KS Drukarz Warszawa 310/ 6 304/ 6 614 11 30
7 WYSOCKA Marta   HUB Hubal Białystok 306/ 7 294/ 7 600 10 29
8 ŚWIECZAK Anna   KSD KS Drukarz Warszawa 299/10 289/ 8 588 9 24
9 ROŚCISZEWSKA Agata   HZG Hubertus Zalesie Górne 314/ 3 257/11 571 12 21
10 KRZYŻANEK Krystyna   HOOD RobinHood Warszawa 302/ 9 267/10 569 11 30
11 GOLIŃSKA Agnieszka   HOOD RobinHood Warszawa 284/11 268/ 9 552 8 17
 

Łuki klasyczne - Kadeci [Po 36 strzałach]

m.
Zawodnik
Kraj/Klub
25m-1
25m-2
Razem
10
9
1 FRĄK Filip   ŁKS ŁKS Radom 316/ 1 0 316 9 14
2 RAK Krzysztof   HOOD RobinHood Warszawa 307/ 2 0 307 6 14
3 STANKOWSKI Mikołaj   ŁKS ŁKS Radom 303/ 3 0 303 7 13
4 DELESKA Maciej   KSD KS Drukarz Warszawa 293/ 4 0 293 8 10
5 CHĘCIŃSKI Piotr   KSD KS Drukarz Warszawa 287/ 5 0 287 6 13
6 JACHOWSKI Dawid   ŁKS ŁKS Radom 286/ 6 0 286 7 7
7 MAKOWSKI Jakub   HZG Hubertus Zalesie Górne 275/ 7 0 275 9 5
8 KLEPACKI Michał   HUB Hubal Białystok 266/ 8 0 266 2 8
9 MOLAS Michał   KSD KS Drukarz Warszawa 264/ 9 0 264 2 7
10 FLORCZAK Mikołaj   KSD KS Drukarz Warszawa 239/10 0 239 1 7
11 KRZYŻANOWSKI Dawid   ZAM Zamłynie Radom 224/11 0 224 2 6
 

Łuki klasyczne - Kadetki [Po 36 strzałach]

m.
Zawodniczka
Kraj/Klub
25m-1
25m-2
Razem
10
9
1 WYSOCKA Magdalena   HUB Hubal Białystok 310/ 1 0 310 7 18
2 BIEŻUŃSKA Maria   KSD KS Drukarz Warszawa 303/ 2 0 303 6 14
3 ŻURKO Joanna   HOOD RobinHood Warszawa 281/ 3 0 281 6 6
4 MIŻOŁĘBSKA Mira   KSD KS Drukarz Warszawa 266/ 4 0 266 3 4
5 HEBENSTREIT Marta   HZG Hubertus Zalesie Górne 242/ 5 0 242 3 4
6 MADURA Olga   HZG Hubertus Zalesie Górne 205/ 6 0 205 1 3
 

Łuki klasyczne - Młodzicy [Po 36 strzałach]

m.
Zawodnik
Kraj/Klub
25m-1
25m-2
Razem
10
9
1 NGUYEN Mateusz   TER Mazowsze Teresin 275/ 1 0 275 3 7
2 BŁASZCZYK Sebastian   TER Mazowsze Teresin 272/ 2 0 272 6 7
3 CIOPIŃSKI Witek   HZG Hubertus Zalesie Górne 264/ 3 0 264 2 6
4 ORZECHOWSKI Aleksander   TER Mazowsze Teresin 237/ 4 0 237 1 3
5 KOWALCZYK Krystian   ŁKS ŁKS Radom 231/ 5 0 231 1 5
6 SIEKIERKO Karol   ROK ROKIS Radzymin 225/ 6 0 225 3 4
7 GAWOR Dawid   TER Mazowsze Teresin 225/ 7 0 225 0 2
8 STEMPNIEWSKI Jan   HZG Hubertus Zalesie Górne 210/ 8 0 210 2 3
9 KRZYŻANOWSKI Mateusz   ZAM Zamłynie Radom 185/ 9 0 185 0 2
10 BLOCH Franciszek   MKŁ MKŁ Strzała Warszawa 167/10 0 167 0 3
11 WASIAK Mikołaj   ZAM Zamłynie Radom 165/11 0 165 0 4
 

Łuki klasyczne - Młodziczki [Po 36 strzałach]

m.
Zawodniczka
Kraj/Klub
25m-1
25m-2
Razem
10
9
1 GRZYBEK Barbara   KSD KS Drukarz Warszawa 291/ 1 0 291 5 12
2 DYLIK Oliwia   TER Mazowsze Teresin 289/ 2 0 289 3 12
3 MAŁOLEPSZA Maria   TER Mazowsze Teresin 288/ 3 0 288 5 10
4 ZYGMUNCIAK Alicja   TER Mazowsze Teresin 286/ 4 0 286 4 10
5 STRUSS Zofia   WKS WKS ORKAN Warszawa 264/ 5 0 264 5 6
6 ZAWADZKA Małgorzata   ŁKS ŁKS Radom 264/ 6 0 264 4 11
7 PRZYBYLSKA Barbara   MKŁ MKŁ Strzała Warszawa 260/ 7 0 260 4 7
8 SIŃSKA Gabrysia   HZG Hubertus Zalesie Górne 257/ 8 0 257 3 7
9 KOPIŃSKA Gabriela   MKŁ MKŁ Strzała Warszawa 250/ 9 0 250 3 5
10 KUŹMIŃSKA Wiktoria   TER Mazowsze Teresin 231/10 0 231 2 4
11 ZYGMUNCIAK Magdalena   TER Mazowsze Teresin 201/11 0 201 3 1
12 JACHOWSKA Daria   ŁKS ŁKS Radom 182/12 0 182 0 3
13 MICHAŁOWSKA Agata   TER Mazowsze Teresin 150/13 0 150 0 0
14 WOŹNIAK Zofia   ROK ROKIS Radzymin 148/14 0 148 0 1
15 KARASIEWICZ Julia   KSD KS Drukarz Warszawa 145/15 0 145 2 2

 

Wyniki są dostępne również w serwisie