23 i 24 lutego krajowa czołówka łucznicza rywalizowałą w Wilkowicach o tytuły Halowych Mistrzów Polski na rok 2019. Reprezentanci mazowieckich klubów zdobyli łącznie pięć medali, dwa srebrne i jeden brązowy.

źródło: facebook.com/klubluczniczy

W konkurencjach indywidualnych na podium stanęli zawodnicy Łuczniczego Marymontu: Kamila Napłoszek – wywalczyła medal brązowy – oraz Kacper Sierakowski – zdobywca medalu srebrnego.

Tytuł I Halowego Zespołowego Wicemistrza Polski Seniorów (łuk olimpijski) wywalczyli reprezentanci KS ROKIS Radzymin: Paweł Gołębiewski, Robert Marcinkiewicz, Sławomir Michalak i Konrad Przesycki.

Po medal brązowy i tytuł II Halowego Wicemistrza Polski Seniorów w konkurencji zespołów mieszanych (łuk klasyczny) sięgnęli Kamila i Sławomir Napłoszkowie (Łuczniczy Marymont).

Na najniższym stopniu podium rywalizacji zespołowej panów stanęli również zawodnicy Łuczniczego Marymontu: Stanisław Junczyk, Roman Pękalski, Ludwik Pietrusiński i Michał Zalewski). Piąte miejsce w tej konkurencji zajął pierwszy zespół Łuczniczego Marymontu: Sławomir Napłoszek, Kacper Sierakowski i Piotr Starzycki.

W rywalizacji zespołowej pań szóste miejsce zajęły zawodniczki Łuczniczego Marymontu (Aleksandra Kwiecień, Kamila Napłoszek i Magdalena Zając), a miejsce siódme reprezentantki Mazowsza Teresin: Julia Gajda z Alicją i Małgorzatą Maciągowskimi.