Od 13 do 15 grudnia w kompleksie sportowym wokół Olympiastadion rozegrano kolejną odsłonę międzynarodowych zawodów halowych Berlin Open. Pomiędzy startującymi znaleźli się również zawodnicy mazowieckich klubów: Stowarzyszenia Łuczniczy Marymont, PTG Sokół Radom, KS Drukarz Warszawa i KS ROKIS Radzymin. Troje z nich stanęło na podium.

Jerzy Sputo (Marymont, zdjęcie powyżej) zwyciężył w kategorii kadetów, łuk klasyczny (RCM). Małgorzata Sobieraj (Sokół) najwyraźniej powraca do wysokiej formy sprzed kilku lat. Wywalczyła drugie miejsce w kategorii seniorek, łuk klasyczny (RW). Trzecie miejsce w rywalizacji juniorów (RJM) zajął Antoni Powała (Marymont).

Wysokie pozycje zajęłi również inni zawodnicy SŁ Marymont: Magdalena Zając (RW, 6.), Franciszek Daniszewski (RCM, 6.), Kacper Sierakowski i Piotr Starzycki (RM, 9.) oraz Michał Szyszko (RJM, 9.).

W Turnieju Drugiej Szansy bardzo wysokie, 8. miejsce zajął Paweł Uhma.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z zawodów autorstwa Eckharda Frerichsa, dostępnej w serwisie facebook.