Kategorie

Wiek

Roczniki w roku 2022

dziecko

0–12

2010 i młodsi

młodzik

13–14

2008, 2009

junior młodszy (kadet; U-18)

15–17

2005, 2006, 2007

junior (U-21)

18–20

2002, 2003, 2004

młodzieżowiec

21–23

1999, 2000, 2001

senior

21–∞

2001 i starsi

master

30–∞

1992 i starsi

 

 

Najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników w roku 2021:

 

PIOTR STARZYCKI Kadra narodowa seniorów

1 miejsce indywid., MP Seniorów, Gdańsk

1 miejsce zespół., MP Seniorów, Gdańsk

1 miejsce zespół, MP Młodzieżowców, Bytom

1 miejsce zespół., Halowe MP Seniorów, Wilkowice

3 miejsce mikst., Halowe MP Seniorów, Wilkowice

2 miejsce w indywid. Open Best INDOOR Olita, Litwa 2021

2 miejsce w kategorii drużynowej Open Best INDOOR Olita Litwa 2021

 

BĄCZYK ZUZANNA Kadra narodowa seniorek

33 miejsce indywid. Mistrzostwa Świata Juniorów Wrocław 2021

9 miejsce zespół. Mistrzostwa Świata Juniorów Wrocław 2021

1 miejsce mikst., Halowe MP Seniorów, Wilkowice

2 miejsce indywid., MP Juniorów, Żywiec

3 miejsce indywid., Halowe MP Seniorów, Wilkowice

3 miejsce zespół., Halowe MP Seniorów, Wilkowice

5 miejsce zespół, MP Juniorów, Żywiec

5 miejsce zespół, MP Seniorów, Gdańsk

5 miejsce zespół, Halowe MP Juniorów, Zamość

5 miejsce mikst, Halowe MP Juniorów, Zamość

5 miejsce indywid., Halowe MP Juniorów, Zamość

8 miejsce mikst, MP Juniorów, Żywiec

 

JERZY SPUTO Kadra narodowa juniorów I półrocze

33 miejsce Mistrzostwa Świata Kadetów, Wrocław 2021

9 miejsce zespół. Mistrzostwa Świata Juniorów Wrocław 2021

9 miejsce mikst. Mistrzostwa Świata Juniorów Wrocław 2021

I msc. Mistrzostwo Polski, mikst, XXVII OOM Dobrcz

I msc. zespół, Halowe MP Juniorów Mł. Legnica

2 msc. mikst, Halowe MP Juniorów Mł. Legnica

2 miejsce, odległ. 70m, XXVII OOM, Dobrcz

3 miejsce, odległ. 70m +60m, XXVII OOM, Dobrcz

3 miejsce zespół., MP Seniorów, Gdańsk

3 msc. Indywid., Halowe MP Juniorów Mł. Legnica

2 miejsce w kategorii drużynowej Open Best INDOOR Olita 2021

8 miejsce mikst, MP Seniorów, Gdańsk

 

ALEKSANDRA OZDOBA Kadra narodowa juniorek. Mł

1 miejsce, mikst, XXVII OOM, Dobrcz

1 miejsce, odległ. 60m, XXVII OOM, Dobrcz

1 miejsce, odległ. 60m + 50m, XXVII OOM, Dobrcz

2 msc. mikst, Halowe MP Juniorów Mł. Legnica

2 miejsce, zespół, XXVII OOM, Dobrcz

7 msc. Indywid., Halowe MP Juniorów Mł. Legnica

8 miejsce mikst, MP Seniorów, Gdańsk

8 miejsce zespół, MP Seniorów, Gdańsk

 

MAGDALENA ZAJĄC Kadra narodowa młodzieżowców

1 miejsce indywid., MP Młodzieżowców, Bytom

2 miejsce zespół, MP Młodzieżowców, Bytom

5 miejsce zespół, MP Seniorów, Gdańsk

3 miejsce zespół., Halowe MP Seniorów, Wilkowice

 

ANTONI POWAŁA Kadra narodowa seniorów

I miejsce zespół, MP Młodzieżowców, Bytom

2 miejsce mikst, MP Młodzieżowców, Bytom

3 miejsce zespół., MP Seniorów, Gdańsk

3 miejsce indywid., Halowe MP Młodzieżowców, Zamość

 

KAMILA NAPŁOSZEK Kadra narodowa Seniorek

2 miejsce zespół, MP Młodzieżowców, Bytom

2 miejsce zespół, MP Młodzieżowców, Bytom

3 miejsce zespół., Halowe MP Seniorów, Wilkowice

5 miejsce zespół, MP Seniorów, Gdańsk

3 miejsce mikst., Halowe MP Seniorów, Wilkowice

 

KAROL BYZDRA Kadra narodowa młodzieżowców

I miejsce zespół, MP Młodzieżowców, Bytom

3 miejsce mikst., Halowe MP Młodzieżowców, Zamość

 

 

ERYK KRYŃSKI Kadra narodowa juniorów

3 miejsce zespół, Halowe MP Juniorów, Zamość

12 miejsce w kwalifikacjach indywidualnie na MP juniorów

6 miejsce zespół, na MP juniorów, Żywiec

11 miejsce w mikstach MP juniorów, Żywiec

 

MICHAŁ SZYSZKO Kadra narodowa juniorów

3 miejsce zespół, Halowe MP Juniorów, Zamość

6 miejsce indywid., MP Juniorów, Żywiec

6 miejsce zespół, MP Juniorów, Żywiec

7 miejsce mikst, MP Juniorów, Żywiec

8 miejsce indywid., Halowe MP Seniorów, Wilkowice

 

ALEKSANDRA PACZUSKA Kadra narodowa młodzieżowców

2 miejsce zespół, MP Młodzieżowców, Bytom

5 miejsce zespół, MP Seniorów, Gdańsk

 

FRANCISZEK DANISZEWSKI Kadra narodowa juniorów

3 miejsce zespół, Halowe MP Juniorów, Zamość

5 miejsce mikst, Halowe MP Juniorów, Zamość

6 miejsce zespół, MP Juniorów, Żywiec

7 miejsce mikst, MP Juniorów, Żywiec

 

MONIKA ŻURKO Kadra narodowa juniorek

3 miejsce zespół., Halowe MP Seniorów, Wilkowice

5 miejsce zespół, MP Juniorów, Żywiec

5 miejsce zespół, Halowe MP Juniorów, Zamość

7 miejsce mikst, MP Juniorów, Żywiec

8 miejsce indywid., MP Juniorów, Żywiec

8 miejsce zespół, MP Seniorów, Gdańsk

 

 

JEREMI SPUTO kadra narodowa junior mł.

1 msc. zespół, Halowe MP Juniorów Mł. Legnica

7 msc. mikst, Halowe MP Juniorów Mł. Legnica

 

BARBARA GRZYBEK Kadra narodowa juniorek mł.

2 miejsce, zespół, XXVII OOM, Dobrcz

7 msc. mikst, Halowe MP Juniorów Mł. Legnica

 

ALICJA ROGUSKA Kadra narodowa młodzieżowiec I półrocze

2 miejsce zespół, MP Młodzieżowców, Bytom

3 miejsce mikst., Halowe MP Młodzieżowców, Zamość

 

BARBARA POKROPEK Kadra narodowa młodzieżowiec I półrocze

5 miejsce zespół, MP Juniorów, Żywiec

5 miejsce zespół, Halowe MP Juniorów, Zamość

 

ZUZANNA NAPŁOSZEK 1 miejsce odległ. 20 m, Warszawska Olimpiada Młodzieży

1 miejsce odległ. 40 m, Warszawska Olimpiada Młodzieży

1 miejsce odległ. Ł-B, Warszawska Olimpiada Młodzieży

 

EMILIAN KORCZEWSKI 3 miejsce zespół, Halowe MP Juniorów, Zamość

6 miejsce zespół, MP Juniorów, Żywiec

 

MICHAŁ SIENKIEWICZ I miejsce zespół, MP Młodzieżowców, Bytom

 

JAGODA MIŚ 5 miejsce zespół, MP Juniorów, Żywiec

 

JAN DZIUBAK 1 msc. zespół, Halowe MP Juniorów Mł. Legnica

 

DOMINIK KOZŁOWSKI 

- złoty medal HMP młodzieżowców  Zamość  (drużyna)    

- srebrny medal HMP Zamość indywidualnie

- brązowy medalista HMP młodzieżowców (mikst)

członek Kadry Narodowej 

MARTA NARLOCH

- srebrny medal HMP młodzieżowców Zamość (drużyna)

- brązowy medal MP młodzieżowców - Bytom (drużyna)

-  5 miejsce MP młodzieżowców - indywidualnie

członkini Kadry Narodowej

NATALIA SKROK

- srebrny medal HMP młodzieżowców Zamość (drużyna)

- srebrny medal MP seniorów - Gdańsk  (drużuna)

- brązowy medal MP młodzieżowców - Bytom (drużyna)

członkini KN młodzieżowców

Juniorzy

MARIA MAŁOLEPSZA

członkini Kadry Narodowej

- srebrny medal HMP seniorów Wilkowice (drużyna)

- srebrny medal HMP Juniorów Zamość -indywidualnie

- srebrny medal MP seniorów - Gdańsk ( drużyna)

- złoty medal MP Juniorów w Żywcu (drużyna)

- brązowy medal MP Juniorów (mikst)

KRYSTIAN KRYSZKIEWICZ

- brązowy medal MP Juniorów Żywiec (mikst)

członek KN Juniorów

MIŁOSZ OLCZAK

- srebrny medalista MP Juniorów indywidualnie- Żywiec

Juniorki młodsze

ZYGMUNCIAK  ALICJA

- srebrna medalistka OOM indywidualnie - Dobrcz

OLIWIA DYLIK

- brązowa medalistka OOM indywidualnie - Dobrcz

Młodzik

JAN LISIECKI

- srebrny medal  HMP młodzików indywidualnie - Nowa Ruda

- srebrny medal MPmłodzików indywidualnie  -Zgierz

- I mejsce MMM indywidualnie

JAKUB KULTYS

- Kadra Narodowa juniorów młodszych - cały rok//reprezentant na MŚw. kadetów/OOM - II m-ce mikst

JAN STEMPNIEWSKI

KNJ m - 1 półrocze

Karol Bartoszek

- Kadra Narodowa juniorów młodszych

ANNA DOLEŚNIAK

- OOM II m-ce zespół

KADRA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW

-wszyscy udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

 

Najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników w roku 2018:

 

Halowe Mistrzostwa Polski

  • 1 miejsce, RW: Małgorzata Sobieraj (Sokół Radom)
  • 1 miejsce, RX: Łuczniczy Marymont (Kamila Napłoszek, Sławomir Napłoszek)
  • 1 miejsce, CMT: Łuczniczy Marymont (Marcin Affek, Dariusz Gawryś, Tomasz Sałata)
  • 2 miejsce, CW: Joanna Austyn-Gawryś (Łuczniczy Marymont)
  • 2 miejsce, RMT: Łuczniczy Marymont (Sławomir Napłoszek, Kacper Sierakowski, Piotr Starzycki, Michał Zalewski)
  • 3 miejsce, RW: Aleksandra Paczuska (Łuczniczy Marymont)
  • 3 miejsce, CM: Marcin Affek (Łuczniczy Marymont)
  • 3 miejsce, RM: Kacper Sierakowski (Łuczniczy Marymont)
  • 3 miejsce, RX: Łuczniczy Marymont (Aleksandra Paczuska, Kacper Sierakowski)
  • 3 miejsce, CX: Łuczniczy Marymont (Joanna Austyn-Gawryś, Tomasz Sałata)
  • 3 miejsce, RWT: Mazowsze Terersin (Alicja Maciągowska, Małgorzata Maciągowska, Justyna Rosa)
  • 3 miejsce, RMT: Drukarz Warszawa (Maciej Huszcz, Jakub Szymański, Marek Szymański)

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

  • 1 miejsce, RJWT: Łuczniczy Marymont (Kamila Napłoszek, Aleksandra Paczuska, Magdalena Zając, Maja Zdulska)
  • 2 miejsce, RJM: Piotr Starzycki (Łuczniczy Marymont)
  • 2 miejsce, RJMT: Łuczniczy Marymont (Karol Byzdra, Antoni Powała, Piotr Starzycki)
  • 2 miejsce, RJWT: Mazowsze Teresin ( Agnieszka Grądzik, Marta Narloch, Natalia Skrok, Joanna Świerżewska)
  • 3 miejsce, RJX: Drukarz Warszawa (Michalina Retman, Jakub Szymański)

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • 2 miejsce: Łuczniczy Marymont (Ludwik Pietrusiński, Michał Zalewski, Piotr Sawicki i Mateusz Sapiej)
  • 3 miejsce: Małgorzata Maciągowska (Mazowsze Teresin)
  • 3 miejsce: Michał Chojnacki (Mazowsze Teresin) – łuk bloczkowy
  • 3 miejsce: ROKIS Radzymin (Julia Gajda i Arkadiusz Jeznach)
  • 3 miejsce: ROKIS Radzymin (Adam Wytrykus, Arkadiusz Jeznach i Paweł Gołębiewski)

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

  • 2 miejsce, RCMT: Drukarz Warszawa (Piotr Chęciński, Maciej Deleska, Tadeusz Majstrewicz, Maciej Michalak)

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

  • 1 miejsce, dziewczęta: Ewelina Lisiecka (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
  • 1 miejsce, chłopcy: Jakub Kultys (Hubertus Zalesie Górne) 

 

Najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników w roku 2013:

 

Sukcesy na arenie międzynarodowej

  • Wicemistrzostwo Świata Juniorów, łuk klasyczny (RJM): Kacper Sierakowski (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 5 miejsce zespołowo na Mistrzostwach Świata Kadetów, łuk klasyczny (RCW): Maria Chrostowska (Łuczniczy Marymont Warszawa)

Puchar Polski

  • 1 miejsce, łuk bloczkowy (CM): Marcin Affek (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 1 miejsce, łuk klasyczny, juniorzy (RJM): Kacper Sierakowski (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 2 miejsce, łuk bloczkowy (CW): Joanna Austyn-Gawryś (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 3 miejsce, łuk bloczkowy (CM): Dariusz Gawryś (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 4 miejsce, łuk klasyczny (RW): Maja Stryjecka-Rejmer (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 4 miejsce, łuk klasyczny, juniorki (RJW): Agnieszka Kabzińska (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 6 miejsce, łuk klasyczny (RM): Roman Pękalski (Łuczniczy Marymont Warszawa)

Drużynowe Mistrzostwa Polski Ekstraklasy i I Ligi Łuczniczej

  • 3 miejsce, mężczyźni: Łuczniczy Marymont Warszawa
  • 6 miejsce, kobiety: Łuczniczy Marymont Warszawa
  • 8 miejsce, kobiety: Sokół Radom
  • 11 miejsce, mężczyźni: Sokół Radom
  • 12 miejsce, mężczyźni: ROKIS Radzymin
  • 1 miejsce, I Liga, mężczyźni: "Zamłynie Z.A. KOMBUD S.A." Radom

Mistrzostwa Polski na torach otwartych

Seniorzy

— łuki bloczkowe mężczyzn (CM)

  • 1 miejsce: Marcin Affek (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 2 miejsce zespołowo: Łuczniczy Marymont Warszawa (Marcin Affek, Dariusz Gawryś, Witold Madziar)

 łuki bloczkowe kobiet (CW)

  • 3 miejsce: Joanna Austyn-Gawryś (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 3 miejsce: zespół mieszany Łuczniczego Marymontu Warszawa (Joanna Austyn-Gawryś i Marian Młynarczyk)

— łuki klasyczne mężczyzn (RM)

  • 1 miejsce zespołowo: Łuczniczy Marymont Warszawa (Sławomir Napłoszek, Roman Pękalski, Kacper Sierakowski, Michał Suchoński)

— łuki klasyczne kobiet (RW)

  • 3 miejsce zespołowo: Sokół Radom (Joanna Gorczyca, Renata Grunt, Anna Łęcka-Dobrowolska, Małgorzata Sobieraj)

Młodzieżowcy

  • 3 miejsce: Emilia Jędra (ŁKS Radom)
  • 5 miejsce w klasyfikacji punktowej województw

Juniorzy

  • 1 miejsce: zespół Łuczniczego Marymontu Warszawa (Agnieszka Kabzińska, Klaudia Kleszcz, Marta Radziszewska, Antonina Sułowska)
  • 3 miejsce: zespół Łuczniczego Marymontu Warszawa (Adam Dukaczewski, Kamil Pietruczuk, Piotr Sawicki, Michał Suchoński)
  • 3 miejsce: zespół Mazowsza Teresin (Dawid Klata, Robert Świątek, Dawid Wendke)
  • 3 miejsce w klasyfikacji punktowej województw
  • 3 miejsce Łuczniczego Marymontu w klasyfikacji punktowej klubów

Juniorzy młodsi

  • 2 miejsce: zespół mieszany Łuczniczego Marymontu (Maria Chrostowska, Ludwik Pietrusiński)
  • 3 miejsce: Ludwik Pietrusiński (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 3 miejsce Łuczniczego Marymontu w klasyfikacji punktowej klubów

Młodzicy starsi

  • 2 miejsce: Agnieszka Grądzik (Mazowsze Teresin)
  • 3 miejsce: zespół Mazowsza Teresin (Agnieszka Grądzik, Małgorzata Chwesiuk, Julia Lempart)
  • 3 miejsce: mikst Mazowsza Teresin (Agnieszka Grądzik, Michał Kołodziejski)

Młodzicy

  • 2 miejsce: Kamila Napłoszek (Łuczniczy Marymont Warszawa)


Halowe Mistrzostwa Polski

Seniorzy

  • 2 miejsce (CW): Joanna Austyn-Gawryś (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 2 miejsce zespołowo (RM): Sokół Radom (Jacek Kwaczyński, Tomasz Maliszewski, Przemysław Sułek, Robert Kornafel)
  • 3 miejsce zespołowo (RM): Łuczniczy Marymont Warszawa (Roman Pękalski, Sławomir Napłoszek, Kacper Sierakowski, Adam Dukaczewski)
  • 3 miejsce (CM): Witold Madziar (Łuczniczy Marymont Warszawa)

Młodzieżowcy

  • 2 miejsce: Emilia Jędra (ŁKS Radom)
  • 2 miejsce: Aleksander Gawryś (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 3 miejsce: Justyna Rosa (Mazowsze Teresin)
  • 3 miejsce: mikst ŁKS Radom (Emilia Jędra, Bartłomiej Buczma)

Juniorzy

  • 1 miejsce: Klaudia Kleszcz (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 2 miejsce: Agnieszka Kabzińska (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 3 miejsce: Marta Radziszewska (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 1 miejsce zespołowo: Łuczniczy Marymont Warszawa (skład j.w.)

Juniorzy młodsi

  • 1 miejsce: mikst Łuczniczego Marymontu Warszawa (Maria Chrostowska, Ludwik Pietrusiński)
  • 2 miejsce zespołowo: Mazowsze Teresin (Małgorzata Maciągowska, Agnieszka Grądzik, Julia Lempart, Sandra Szczepańska)
  • 3 miejsce: Maria Chrostowska (Łuczniczy Marymont Warszawa)

Młodzicy

  • 2 miejsce: mikst Mazowsza Teresin (Agnieszka Grądzik, Julia Lempart, Małgorzata Chwesiuk)
  • 3 miejsce: Kamila Napłoszek (Łuczniczy Marymont Warszawa)

 

Inne

  • rekord Polski w strzelaniu z dystansu 90 m: Sławomir Napłoszek (Łuczniczy Marymont Warszawa) — 321 pkt
  • udział Sławomira Napłoszka w Mistrzostwach Świata
  • Halowe Mistrzostwo Bałtyku: Jan Pstrzoch (ROKIS Radzymin)
  • Halowe Wicemistrzostwo Bałtyku: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)

 

Najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników w roku 2012:

Sukcesy na arenie międzynarodowej

  • I Runda Pucharu Europy Juniorów, IV miejsce, łuk klasyczny: Paulina Tyszko (Nowy Marymont Warszawa), konkurencja zespołowa

  • I Runda Pucharu Europy Juniorów, II miejsce, łuk klasyczny: Paulina Tyszko (Nowy Marymont Warszawa), konkurencja zespołów mieszanych

  • I Runda Pucharu Europy Juniorów, III miejsce, łuk klasyczny: Kacper Sierakowski (Nowy Marymont Warszawa)

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

  • Srebrny medal, łuk klasyczny: Emilia Jędra (ŁKS Radom)
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: Joanna Cymkiewicz (UKS Nowy Marymont)
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: zespół UKS Nowy Marymont: Marcin Affek, Dariusz Gawryś i Witold Madziar
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: zespół UKS Nowy Marymont: Joanna Austyn-Gawryś, Joanna Cymkiewicz, Barbara Okońska i Karolina Perwenis
  • IV miejsce, łuk bloczkowy: zespół mieszany UKS Nowy Marymont: Joanna Cymkiewicz, Marcin Affek
  • V miejsce, łuk bloczkowy: zespół mieszany UKS Nowy Marymont: Joanna Austyn-Gawryś, Dariusz Gawryś

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • Srebrny medal, łuk klasyczny: zespół KS ROKIS Radzymin: Tomasz Chałupka, Jan Pstrzoch, Adam Woźnicki
  • VI miejsce, łuk klasyczny: Maurycy Świeczak (KS Drukarz Warszawa)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół mieszany KS ROKIS Radzymin: Katarzyna Kobak i Tomasz Chałupka
  • VII miejsce, łuk klasyczny: zespół mieszany KS ROKIS Radzymin: Justyna Kobak i Jan Pstrzoch

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

  • Złoty medal, łuk klasyczny: zespół UKS Nowy Marymont: Paulina Tyszko, Klaudia Kleszcz, Agnieszka Kabzińska i Marta Radziszewska
  • Srebrny medal, łuk klasyczny: zespół mieszany LKS Mazowsze Teresin: Justyna Rosa i Dawid Kalkowski
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: zespół mieszany UKS Marymont Warszawa: Paulina Tyszko i Kacper Sierakowski
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: Jakub Hubeny (Mazowsze Teresin)
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: zespół UKS Nowy Marymont: Kacper Sierakowski, Michał Suchoński, Kamil Pietruczuk
  • IV miejsce, łuk klasyczny: Justyna Rosa (Mazowsze Teresin)
  • V miejsce, łuk klasyczny: Paulina Tyszko (Nowy Marymont Warszawa)
  • V miejsce, łuk klasyczny: Kacper Sierakowski (Nowy Marymont Warszawa)
  • V miejsce, łuk klasyczny: zespół mieszany LKS Mazowsze Teresin: Justyna Rosa, Natalia Juszczuk, Aleksandra Klata
  • V miejsce, łuk klasyczny: zespół mieszany UKS Nowy Marymont: Klaudia Kleszcz i Michał Suchoński
  • VI miejsce, łuk klasyczny: Joanna Gorczyca (ŁKS Radom)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: Dawid Kalkowski (Mazowsze Teresin)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół mieszany LKS Mazowsze Teresin: Dawid Kalkowski, Michał Gawiński, Robert Świątek i Kacper Mierzejewski
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: Klaudia Kleszcz (Nowy Marymont Warszawa)

 

Najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników w roku 2011:

Mistrzostwa Polski

  • Złoty medal, łuk bloczkowy: mikst Marymontu (Joanna Austyn-Gawryś, Dariusz Gawryś)
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: Marcin Affek (Marymont)
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: Joanna Austyn-Gawryś (Marymont)
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: zespół Marymontu (Marcin Affek, Dariusz Gawryś, Witold Madziar, Marian Młynarczyk)
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: zespół Marymontu (Anna Grzelak, Maja Rejmer, Magdalena Rodak, Paulina Tyszko)
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: mikst Marymontu (Barbara Okońska, Witold Madziar)
  • IV miejsce, łuk bloczkowy: Dariusz Gawryś (Marymont)
  • IV miejsce, łuk klasyczny: mikst Marymontu (Paulina Tyszko, Sławomir Napłoszek)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: Joanna Gorczyca (ŁKS Radom)
  • V miejsce, łuk klasyczny: zespół Drukarza (Maciej Huszcz, Gaweł Kucowski, Maurycy Świeczak)
  • V miejsce, łuk klasyczny: mikst Marymontu (Maja Rejmer, Bartosz Mikos)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół ŁKS Radom (Joanna Gorczyca, Emilia Jędra, Izabela Modras, Agata Piróg)
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: Maurycy Świeczak (Drukarz)
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: zespół Marymontu (Bartosz Mikos, Sławomir Napłoszek, Roman Pękalski, Kacper Sierakowski)

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • Srebrny medal: zespół KS ROKIS: Justyna Kobak, Katarzyna Kobak, Aleksandra Rusin
  • Brązowy medal: Barbara Okońska (Marymont)
  • IV miejsce: województwo w klasyfikacji punktowej
  • V miejsce: Maurycy Świeczak (Drukarz)
  • VI miejsce: Katarzyna Kobak (ROKIS)
  • VIII miejsce: zespół KS ROKIS: Tomasz Chałupka, Konrad Przesmycki, Jan Pstrzoch

Mistrzostwa Polski Juniorów

  • Złoty medal: zespół RKS Marymont: Anna Grzelak, Magdalena Rodak, Marta Radziszewska i Paulina Tyszko
  • Srebrny medal: zespół mieszany ŁKS: Joanna Gorczyca i Bartłomiej Buczma
  • Brązowy medal: zespół mieszany RKS Marymont: Paulina Tyszko i Kacper Sierakowski
  • IV miejsce: Joanna Gorczyca
  • V miejsce: Paulina Tyszko (Marymont)
  • V miejsce: Michał Gawiński (Mazowsze)

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  • Złoty medal: zespół wojewódzki kadetów: Dawid Kalkowski (Mazowsze), Beniamin Ostrowski (Mazowsze), Cezary Szoja (ŁKS) i Adam Wytrykus (ROKIS)
  • IV miejsce: Natalia Juszczuk (Mazowsze)
  • IV miejsce: zespół RKS Marymont: Agnieszka Kabzińska, Klaudia Kleszcz, Antonina Sułowska
  • V miejsce: zespół wojewódzki kadetów: Aleksander Białobrzeski (Drukarz), Adam Dukaczewski (Marymont), Robert Kornafel (Sokół) i Michał Suchoński (Marymont)
  • VII miejsce: zespół mieszany ŁKS: Magdalena Klochowicz i Cezary Szoja
  • VIII miejsce: zespół wojewódzki dziewcząt: Julia Gajda (Drukarz), Natalia Juszczuk (Mazowsze), Madgalena Klochowicz (ŁKS) i Małgorzata Pietrzyk (Sokół)
  • VIII miejsce: zespół mieszany RKS Marymont: Klaudia Kleszcz i Adam Dukaczewski

Halowe Mistrzostwa Europy

  • VII miejsce zespołowo Halowych Mistrzostw Europy Juniorów: Emilia Jędra (ŁKS Radom)

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

  • Złoty medal, łuk bloczkowy: mikst RKS Marymont: Joanna Cymkiewicz i Marcin Affek
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: Joanna Cymkiewicz (Marymont Warszawa)
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: mikst RKS Marymont Warszawa: Joanna Austyn-Gawryś, Dariusz Gawryś
  • IV miejsce, łuk bloczkowy: zespół Mazowsze Teresin: Sławomir Radziszewski, Ireneusz Kamiński, Juliusz Boguta
  • IV miejsce, łuk klasyczny: zespół ŁKS Radom: Joanna Gorczyca, Emilia Jędra, Agata Piróg
  • V miejsce, łuk klasyczny: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół RKS Marymont: Maja Rejmer, Anna Grzelak, Paulina Tyszko
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół RKS Marymont: Sławomir Napłoszek, Kacper Sierakowski, Maciej Gaczoł
  • VI miejsce, łuk bloczkowy: Witold Madziar (Marymont Warszawa)
  • VI miejsce, łuk bloczkowy: Karolina Perwenis (Marymont Warszawa)
  • VII miejsce, łuk klasyczny: mikst KS Drukarz Warszawa: Jagoda Płażewska i Maurycy Świeczak
  • VII miejsce, łuk bloczkowy: Marian Młynarczyk (Marymont Warszawa)
  • VII miejsce, łuk klasyczny: Jagoda Płażewska (Drukarz Warszawa)
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: Emilia Jędra (ŁKS Radom)

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: Barbara Okońska (Marymont Warszawa)
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: Jan Pstrzoch (ROKIS Radzymin)
  • V miejsce, łuk klasyczny: Katarzyna Kobak (ROKIS Radzymin)
  • IX miejsce, łuk klasyczny: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)
  • IX miejsce, łuk klasyczny: mikst KS ROKIS: Katarzyna Kobak, Jan Pstrzoch

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

  • Srebrny medal, łuk klasyczny: zespół Marymontu Warszawa: Anna Grzelak, Paulina Tyszko, Marta Radziszewska, Magdalena Rodak
  • Srebrny medal, łuk klasyczny: mikst ŁKS Radom: Joanna Gorczyca, Bartłomiej Buczma
  • V miejsce, łuk klasyczny: Emilia Jędra (ŁKS Radom)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: Kacper Sierakowski (Marymont Warszawa)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół Mazowsza Teresin: Janusz Mierzejewski, Robert Świątek, Michał Gawiński
  • VII miejsce, łuk klasyczny: Paulina Tyszko (Marymont Warszawa)
  • VII miejsce, łuk klasyczny: zespół Marymontu Warszawa: Kacper Sierakowski, Kacper Dominik, Maciej Gaczoł, Kamil Pietruczuk
  • VII miejsce, łuk klasyczny: zespół ROKISu Radzymin: Adam Woźnicki, Jan Seller, Damian Kisielewski
  • VII miejsce, łuk klasyczny: mikst RKS Marymont: Kacper Sierakowski, Anna Grzelak
  • IX miejsce, łuk klasyczny: Bartłomiej Buczma (ŁKS Radom)
  • IX miejsce, łuk klasyczny: Anna Grzelak (Marymont Warszawa)

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

  • Brązowy medal, łuk klasyczny: Natalia Juszczuk (Mazowsze Teresin)
  • IV miejsce, łuk bloczkowy: Andrzej Olszanka (Wesołek Warszawa)
  • V miejsce, łuk bloczkowy: Michał Kołodziejczyk (Wesołek Warszawa)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół RKS Marymont Warszawa: Agnieszka Kabzińska, Klaudia Kleszcz, Antonina Sułowska
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół ŁKS Radom: Mikołaj Mortka, Wojciech Piróg, Cezary Szoja, Patryk Traczewski
  • X miejsce, łuk klasyczny: Adam Wytrykus (ROKIS Radzymin)
  • X miejsce, łuk klasyczny: zespół Drukarza Warszawa: Julia Gajda, Dominika Konopińska, Anna Ziółek

Najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników w roku 2010:

Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy

  • Brązowy medal Mistrzostw Europy Kadetów: reprezentacja Polski – Kacper Sierakowski (Marymont Warszawa)

Rekordy

  • Rekord Polski juniorów, strzelanie specjalne do słonecznika – 15/303 mm: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)
  • Rekord Polski kadetów, 60 m - 335 pkt: Kacper Sierakowski (Marymont Warszawa)
  • Rekord Europy kadetów, miksty - 151 pkt: reprezentacja Polski – Kacper Sierakowski (Marymont Warszawa)

Inne zawody międzynarodowe

  • 8. miejsce, Berlin Open: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)

Mistrzostwa Polski Seniorów

  • Złoty medal, łuk bloczkowy: mikst RKS Marymont: Joanna Austyn-Gawryś i Dariusz Gawryś
  • Złoty medal, łuk bloczkowy: zespół męski RKS MArymont - Marcin Affek, Dariusz Gawryś, Marian Młynarczyk, Witold Madziar
  • Złoty medal, łuk bloczkowy: zespół kobiecy RKS Marymont ? Joanna Austyn-Gawryś, Joanna Cymkiewicz, Barbara Okońska
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: Marcin Affek (Marymont Warszawa)
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: mikst RKS Marymont: Joanna Cymkiewicz, Marcin Affek
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: Sławomir Napłoszek (Marymont Warszawa)
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: mikst KS ROKIS: Justyna Kobak, Robert Marcinkiewicz
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: Witold Madziar (Marymont Warszawa)
  • IV miejsce, łuk klasyczny: Paulina Tyszko (Marymont Warszawa)
  • IV miejsce, łuk klaszyczny: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)
  • IV miejsce, łuk bloczkowy: Dariusz Gawryś (Marymont Warszawa)
  • IV miejsce, łuk klasyczny: zespół męski RKS Marymont: Stanisław Junczyk, Sławomir Napłoszek, Kacper Sierakowski
  • V miejsce, łuk klasyczny: mikst RKS Marymont: Anna Grzelak, Kacper Sierakowski
  • VI miejsce, łuk klasyczny: mikst KS Drukarz: Katarzyna Płażewska, Maurycy Świeczak
  • V miejsce, łuk klasyczny: zespół kobiecy RKS Marymont: Marta Cogiel, Anna Grzelak, Maja Rejmer, Paulina Tyszko
  • VII miejsce, łuk klasyczny: Maja Rejmer (Marymont Warszawa)
  • VI miejsce, łuk bloczkowy: Joanna Austyn-Gawryś (Marymont Warszawa)
  • VII miejsce, łuk klasyczny: mikst RKS Marymont: Maja Rejmer, Sławomir Napłoszek
  • VII miejsce, łuk klasyczny: Robert Marcinkiewicz (ROKIS)
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: zespół kobiecy KS "Drukarz": Marta Bombolska, Katarzyna Gaworska, Karolina Mońka, Katarzyna Płażewska
  • VIII miejsce, łuk bloczkowy: Joanna Cymkiewicz (RKS "Marymont")

Mistrzostwa Polski Juniorów

  • Złoty medal, łuk bloczkowy: Barbara Okońska (Marymont Warszawa)
  • Srebrny medal, łuk klasyczny: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)
  • Srebrny medal, łuk klasyczny: Paulina Tyszko (Marymont Warszawa)
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: Barbara Kozłowska (Wesoła Warszawa)
  • Złoty medal, dystans 50 m: Adam Woźnicki (ROKIS Radzymin)
  • Srebrny medal, dystans 30 m: Adam Woźnicki (ROKIS Radzymin)
  • Srebrny medal, dystans 50 m: Anna Grzelak (Marymont Warszawa)
  • Brązowy medal, dystans 70 m: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)
  • Brązowy medal, dystans 70 m: Paulina Tyszko (Marymont Warszawa)
  • V miejsce, zespół wojewódzki chłopców: Bartłomiej Buczma, Michał Gawiński, Maurycy Świeczak, Adam Woźnicki
  • IV miejsce, zespół wojewódzki dziewcząt: Katarzyna Gaworska, Anna Grzelak, Aleksandra Rusin, Paulina Tyszko

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: Mariusz Wróblewski (Marymont Warszawa)
  • Srebrny medal, łuk klasyczny: Maciej Huszcz (Drukarz Warszawa)
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: Łukasz Jastrzębski (Marymont Warszawa)
  • Złoty medal, zespół wojewódzki kobiet: Justyna Kobak, Katarzyna Kobak, Agata Piróg, Jagoda Płażewska
  • Brązowy medal, zespoły mieszane: Drukarz Warszawa (Jagoda Płażewska i Maciej Huszcz)
  • IV miejsce, zespół wojewódzki mężczyzn: Tomasz Chałupka, Maciej Huszcz, Przemysław Sułek
  • V miejsce, zespół wojewódzki mężczyzn: Łukasz Nowakowski, Konrad Przesmycki, Maciej Szymański

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

  • Złoty medal HMP, miksty, łuk bloczkowy: Marymont Warszawa: Joanna Cymkiewicz i Dariusz Gawryś
  • Srebrny medal HMP, zespoły, łuk bloczkowy: Marymont Warszawa: Dariusz Gawryś, Witold Madziar, Marian Młynarczyk i Marcin Affek
  • Srebrny medal HMP, zespoły, łuk bloczkowy: Marymont Warszawa: Joanna Austyn-Gawryś, Joanna Cymkiewicz, Barbara Okońska
  • Srebrny medal HMP, zespoły, łuk klasyczny: ROKIS Radzymin: Robert Marcinkiewicz, Konrad Przesmycki, Adam Woźnicki i Jan Pstrzoch
  • Srebrny medal HMP, miksty, łuk bloczkowy: Marymont Warszawa: Joanna Austyn-Gawryś i Marcin Affek
  • Brązowy medal HMP, łuk klasyczny: Iwona Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa)
  • Brązowy medal HMP, łuk bloczkowy: Joanna Cymkiewicz (Marymont Warszawa)

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • Złoty medal HMPM, łuki klasyczne: Konrad Przesmycki (ROKIS Radzymin)
  • Srebrny medal HMPM, łuki klasyczne: Maciej Huszcz (Drukarz Warszawa)
  • Srebrny medal HMPM, łuki bloczkowe: Mariusz Wróblewski (Marymont Warszawa)
  • Srebrny medal HMPM, łuki bloczkowe: Barbara Kozłowska (Wesoła Warszawa)
  • Brązowy medal HMPM, łuki bloczkowe: Barbara Okońska (Marymont Warszawa)
  • Brązowy medal HMPM, łuki bloczkowe: Łukasz Słomka (Wesoła Warszawa)

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

  • Brązowy medal, łuk klasyczny: Bartłomiej Buczma (ŁKS Radom)
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: RKS Marymont: Adam Krenke, Jacek Neska, Mateusz Szymanik
  • IV miejsce, łuk klasyczny: Michał Gawiński (Mazowsze Teresin)
  • VI miejsce, łuki bloczkowe: Marcin Kozłowski (Wesoła Warszawa)
  • VI miejsce: zespół Drukarza Warszawa: Marcin Pietrzak, Maurycy Świeczak, Mikołaj Wypych
  • VII miejsce, łuk klasyczny: Adam Krenke (Marymont Warszawa)
  • VII miejsce: mikst ROKISu Radzymin: Aleksandra Rusin, Adam Woźnicki

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

  • Srebrny medal, łuk klasyczny: zespół Marymontu Warszawa: Kacper Dominik, Maciej Gaczoł, Kacper Sierakowski, Michał Suchoński
  • IV miejsce, łuk klasyczny: Joanna Gorczyca (ŁKS Radom)
  • VII miejsce, łuk klasyczny: zespół mieszny Marymontu Warszawa: Klaudia Kleszcz, Kacper Dominik
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: Kacper Sierakowski (Marymont Warszawa)
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: Natalia Juszczuk (Mazowsze Teresin)
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: zespół Marymontu Warszawa ? Klaudia Kleszcz, Paulina Phan, Antonina Sułowska, Magdalena Wilk

Najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników w roku 2009:

Międzynarodowe imprezy mistrzowskie

  • Mistrzostwa Świata Juniorów – brązowy medal zespołowo Anny Grzelak (Marymont Warszawa)

Inne zawody międzynarodowe

  • Grand Prix Europy, I runda: VIII miejsce (Iwona Marcinkiewicz – Drukarz Warszawa)
  • Grand Prix Europy, II runda: I miejsce zespołowo (Iwona Marcinkiewicz – Drukarz Warszawa)
  • Grand Prix Europy, klasyfikacja końcowa: VIII miejsce Iwony Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa)
  • Grand Prix Europy, II runda: IV miejsce Iwony Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa)
  • Grand Prix Europy, II runda: II miejsce zespołowo (Maciej Huszcz – Drukarz Warszawa)
  • Bukovyna Cup: I miejsce zespołowo (Maciej Huszcz – Drukarz Warszawa)
  • Torneo Ambrosiano: II miejsce zespołowo (Maciej Huszcz – Drukarz Warszawa)

Mistrzostwa Polski Seniorów

  • brązowy medal, łuki klasyczne – zespół Marymontu Warszawa: Marta Cogiel, Anna Grzelak, Maja Rejmer
  • IV miejsce: Iwona Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa)

Mistrzostwa Polski Juniorów

  • złoty medal – wojewódzki zespół juniorek: Katarzyna Gaworska, Anna Grzelak, Paulina Tyszko
  • złoty medal indywidualnie – Paulina Tyszko (Marymont Warszawa)
  • srebrny medal indywidualnie – Aleksander Gawryś (Marymont Warszawa) – łuki bloczkowe
  • V miejsce – Bartłomiej Buczma (ŁKS Radom)
  • VIII miejsce – Jacek Neska (Marymont Warszawa) oraz Katarzyna Gaworska (Drukarz Warszawa)
  • III miejsce w punktacji klubowej: Marymont Warszawa
  • II miejsce w punktacji województw

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • złoty medal – zespół mieszany ROKiS Radzymin (Justyna Kobak i Konrad Przesmycki)
  • złoty medal indywidualnie – Marcin Kozłowski (Wesoła Warszawa) – łuki bloczkowe
  • srebrny medal – wojewódzki zespół kobiet (Justyna Kobak, Katarzyna Kobak, Jagoda Płażewska)
  • srebrny medal – wojewódzki zespół mężczyzn (Jacek Kwaczyński, Marcin Pietrzak, Przemysław Sułek)
  • brązowy medal – wojewódzki zespół mężczyzn (Maciej Huszcz, Konrad Przesmycki, Jan Pstrzoch i Maurycy Świeczak)
  • brązowy medal indywidualnie – Konrad Przesmycki (ROKiS Radzymin)
  • brązowy medal indywidualnie – Barbara Okońska (Marymont Warszawa) – łuki bloczkowe
  • IV miejsce – Kajetan Kwiatkowski (ROKiS Radzymin) – łuki bloczkowe
  • VIII miejsce – Maciej Huszcz (Drukarz Warszawa)
  • IV miejsce w punktacji klubowej: Drukarz Warszawa
  • V miejsce w punktacji klubowej: ROKiS Radzymin
  • II miejsce w klasyfikacji punktowej województw

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich

  • zloty medal – zespół juniorek (Marta Bombolska, Katarzyna Gaworska oraz Katarzyna Klata)
  • złoty medal – zespół młodzieżowców (Konrad Przesmycki, Jan Pstrzoch, Maurycy Świeczak)
  • złoty medal – zespół juniorów (Bartłomiej Buczma, Przemysław Piórkowski, Mateusz Szymanik i Adam Woźnicki)
  • złoty medal – zespół juniorów młodszych (Kacper Dominik, Jan Seller,..., ...)
  • srebrny medal – zespół młodzieżówek (Marta Cogiel, Justyna i Katarzyna Kobakówny oraz Aleksandra Rusin)

Puchar Polski

  • III miejsce – Iwona Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa)
  • IV miejsce - Robert Marcinkiewicz (ROKIS Radzymin)
  • V miejsce - Maja Rejmer (Marymont Warszawa)
  • I miejsce - juniorki - Anna Grzelak (Marymont Warszawa)
  • III miejsce - juniorki - Paulina Tyszko (Marymont Warszawa)
  • VI miejsce - juniorzy - Adam Woźnicki (ROKIS Radzymin)
  • VIII miejsce - juniorzy - Jacek Neska (Marymont Warszawa)
  • I miejsce – juniorki młodsze – Joanna Gorczyca (ŁKS Radom)
  • II miejsce – juniorzy młodsi zespołowo – Marymont Warszawa

Rekordy Polski

  • juniorki w meczu zespołowym – 219 pkt: Katarzyna Gaworska (Drukarz Warszawa), Anna Grzelak, Paulina Tyszko (obie Marymont Warszawa) – wyrównany rekord Europy juniorek
  • juniorki w dwóch kolejnych meczach zespołowych – 422 pkt: Katarzyna Gaworska (Drukarz Warszawa), Anna Grzelak, Paulina Tyszko (obie Marymont Warszawa)
  • juniorki w rundzie kwalifikacyjnej FITA – 3819 pkt: reprezentacja Polski z Anną Grzelak (Marymont Warszawa) w składzie
  • juniorki młodsze w rundzie kwalifikacyjnej 2x60 m – 1713 pkt: Joanna Gorczyca (ŁKS Radom), Klaudia Kleszcz i Magdalena Wilk (obie Marymont warszawa)
  • juniorzy w rundzie kwalifikacyjnej 2x70 m – 1829 pkt: Bartłomiej Buczma (ŁKS Radom), Mateusz Szymanik (Marymont Warszawa), Adam Woźnicki (ROKiS Radzymin)
  • juniorzy młodsi w rundzie kwalifikacyjnej 2x60 m – 1863 pkt: Kacper Dominik, Maciej Gaczoł, Kacper Sierakowski (wszyscy Marymont Warszawa)
  • seniorki, łuki bloczkowe, jedna rozgrywka – 205 pkt: Joanna Austyn-Gawryś, Joanna Cymkiewicz, Barbara Okońska (wszystkie Marymont Warszawa)
  • seniorki, łuki bloczkowe, dwie kolejne rozgrywki – 407 pkt: Joanna Austyn-Gawryś, Joanna Cymkiewicz, Barbara Okońska (wszystkie Marymont Warszawa)

1. Serwis zbiera w sposób automatyczny tylko informacje zawarte w plikach cookies.

2. Pliki (cookies) są plikami tekstowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu. Przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Przede wszystkim zawierają nazwę strony internetowej swojego pochodzenia, swój unikalny numer, czas przechowywania na urządzeniu końcowym.

3. Operator serwisu (tu nazwa i ewentualnie adres) jest podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym swojego użytkownika pliki cookies oraz mającym do nich dostęp.

4. Operator serwisu wykorzystuje pliki (cookies) w celu:

  • dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego preferencjami wyświetlić stronę;
  • przygotowywania statystyk pomagających poznaniu preferencji i zachowań użytkowników, analiza tych statystyk jest anonimowa i umożliwia dostosowanie zawartości i wyglądu serwisu do panujących trendów, statystyki stosuje się też do oceny popularności strony;
  • możliwości logowania do serwisu;
  • utrzymania logowania użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu.

5. Serwis stosuje dwa zasadnicze rodzaje plików (cookies) - sesyjne i stałe. Pliki sesyjne są tymczasowe, przechowuje się je do momentu opuszczenia strony serwisu (poprzez wejście na inną stronę, wylogowanie lub wyłączenie przeglądarki). Pliki stałe przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika do czasu ich usunięcia przez użytkownika lub przez czas wynikający z ich ustawień.
6. Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki, aby zablokować obsługę plików (cookies) lub każdorazowo uzyskiwać informacje o ich umieszczeniu w swoim urządzeniu. Inne dostępne opcje można sprawdzić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Należy pamiętać, że większość przeglądarek domyślnie jest ustawione na akceptację zapisu plików (cookies)w urządzeniu końcowym.
7. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji strony internetowej serwisu.
8. Pliki (cookies) z których korzysta serwis (zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika) mogą być udostępnione jego partnerom oraz współpracującym z nim reklamodawcą.
9. Informacje dotyczące ustawień przeglądarek internetowych dostępne są w jej menu (pomoc) lub na stronie jej producenta.
10. Bardziej szczegółowe informacje na temat plików (cookies) dostępne są na stronie ciasteczka.org.pl

KS „Ożarowianka” Ożarów Mazowiecki
Poznańska 123
05-850 Ożarów Mazowiecki
telefon: 22-722-26-00; 502-107-683
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.lukiozarow.com

KS „Zamłynie - Z.A. Kombud S.A.” Radom
Kościuszki 4
26-600 Radom
telefon: 48-385-80-32, 608-04
mail: 
www: 
 
KS PTG „Sokół” Radom
Uniwersytecka 6
26-600 Radom
telefon: 502 315 463
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.sokolradom.pl 

ŁKS Radom
Struga 63
26-600 Radom
telefon: 48-385-82-72
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: 
 
UKS „Południe” Radom
Czarnoleska 10
26-600 Radom
telefon: 601-388-394
mail: 
www: 
 
KS „ROKIS” Radzymin
Al. Jana Pawła II 20
05-250 Radzymin
telefon: 506-043-273, 505-709-408
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: klubluczniczy.pl 

LKS „Mazowsze” Teresin
Aleja XX-lecia 32
96-515 Teresin
telefon: 880-175-229
mail: 
www: www.mazowszeteresin.com

Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 58 „Arcarius” Warszawa
Mieszka I nr 7
03-889 Warszawa
telefon: 
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.facebook.com/uksarcarius

KS Drukarz Warszawa
Al. Zieleniecka 2
03-901 Warszawa
telefon: 509-566-786
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: ksdrukarz.pl

Mokotowski Klub Łuczniczy „Strzała” Warszawa
adres korespondencyjny:
Balladyny 1d/9
02-553 Warszawa
telefon: 606441014
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.strzala.info 

Stowarzyszenie „Łuczniczy Marymont” Warszawa
Adama Mickiewicza 34/36 m. 61
01-616 Warszawa
telefon: 
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.marymont.waw.pl 

KS „Hubertus” Zalesie Górne
Jelenich Rogów 25
25-540 Zalesie Górne
telefon: 601-323-939
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.kshubertus.pl