Ostatnio dodane do Nowości:

22 Lip Nowości 10
Srebro zespołu dziewcząt KS Drukarz, brąz chłopięcego zespołu wojewódzkiego oraz brąz Zuzanny Napłoszek, a także trzecie miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej – to dorobek reprezentacji naszego województwa wywalczony podczas rozegranej w miniony weekend rywalizacji łuczniczek i łuczników podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Lubelskie 2024.
11 Cze Nowości 418
10 czerwca w Forcie II Twierdzy Warszawa "Wawrzyszew" rozegrana została tegoroczna Warszawska Olimpiada Młodzieży w Łucznictwie dla kategorii dzieci i młodzików.
11 Cze Nowości 277
8 i 9 czerwca w Forcie II Twierdzy Warszawa "Wawrzyszew" rozegrano zawody terenowe Field w Centrum Miasta i Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Field 2024. Poniżej linki do wyników i fotorelacji.
11 Cze Nowości 367
1 czerwca w Dąbrowie Tarnowskiej rozegano II Rundę Pucharu Polski w Łukach Bloczkowych i Barebow. Mazowszanie zdominowali pozycje medalowe!
11 Cze Nowości 218
Jagna Kornowicz (KS Drukarz Warszawa) i Kacper Poncyleusz (SŁ Marymont Warszawa) wygrali rywalizację w ramach rozegranej w Dzień Dziecka w Prudniku II Rundy Pucharu Polski Juniorów Młodszych!

Komunikaty:

INFO

Karta kwalifikacyjna